هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.

شرایط حمل و بازگشت کالا

شرایط حمل و بازگشت کالا

نحوه ی ارسال کالا از فروشگاه کالادیوم

-تهران
ارسال کالا در شهر تهران با پیک و یا از طریق پست انجام می گیرد.
محدوده تهران:
شمال: تمامی محدوده شمال تهران
شمال شرق : تا حد فاصل حکیمیه ( جاده لشگرک ) و سوهانک
شرق : جنوب شرق تا حد فاصل غرب میدان بسیج ( تقاطع آزادگان و اتوبان بسیج ) به علاوه محله مشیریه و محله مسعودیه
جنوب : تهران تا حد فاصل محدوده شمال اتوبان آزادگان
غرب : تا حد فاصل شرق بزرگراه آزادگان از جنوب غرب وغرب تهران. از شمال غرب علاوه بر بزرگراه آزادگان شهرک راه آهن و محدوده اتوبان خرازی تا حد فاصل شهرک شهید باقری ( شهرک شهید باقری را هم شامل می شود)

 -شهرستان ها:
کالا به مراکزاستان ها و شهرستان ها از طریق تیپاکس, و یا پست قابل ارسال است.

هزینه ارسال

هزینه ارسال به تمام نقاط کشور و به هر یک از روش های ذکر شده در بالا به عهده فروشگاه کالادیوم می باشد.

مدت زمان حمل کالا و تحویل به خریدار

در تهران در صورت خرید کالا قبل از ساعت 12 ظهر، کالا همان روز ارسال و تحویل خریدار خواهد شد و در غیر این صورت 24 الی 48 ساعت و در شهرستان ها  48 الی 72 ساعت پس از ثبت سفارش و تکمیل فرآیند پرداخت به مشتری تحویل داده می شود.

- شرایط گفته شده مختص به روزهای کاری و غیر تعطیل می باشد، در تعطیلات رسمی، روزهای بین التعطیلین، ایام تعطیلات نوروزی، ارسال کالا در اولین روز کاری رسمی بعد از اتمام تعطیلات انجام خواهد شد.

شرایط بازگرداندن کالا به فروشگاه کالادیوم

هدف فروشگاه کالادیوم کسب رضایت کامل مشتری می باشد و جهت دستیابی به این هدف، امکان تعویض کالا، تا هفت روز پس از تاریخ خرید، مشروط به معیوب بودن محصول، در نظر گرفته شده است.

پیش از ارسال کالا حتما با خدمات پس از فروش فروشگاه کالادیوم تماس حاصل فرمایید، از ارسال کالا بدون هماهنگی قبلی ممانعت به عمل آورید.
-کالا باید در جعبه اصلی خود به همراه کلیه متعلقات (ریموت، کابل، باتری، دفترچه راهنما ، هدیه و....) به فروشگاه کالادیوم بازگردانده شود.
- از هرگونه مخدوش کردن جعبه اصلی کالا یا نوشتن توضیحات بر روی آن ممانعت به عمل آورید.
-لازم است فاکتور خرید به همراه کالا ارسال شود.

-چناچه اشکالات فنی و ظاهری بر اثر استفاده ناصحیح پس از تحویل کالا ایجاد شده باشد، فروشگاه کالادیوم، بازگرداندن محصول را پذیرا نخواهد بود.
-می بایست ایراد محصول را به صورت مکتوب در پشت برگه ی فاکتور، قید کرده (دقت داشته باشید بر روی جعبه محصول یا دفترچه راهنما و هر گونه متعلقاتی که با محصول تحویل گرفته اید هیچ گونه متنی ننویسید) و به همراه محصول باز گردانید.

-هزینه بازگرداندن محصول به  فروشگاه کالادیوم  بر عهده مشتری می باشد.

-این سایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال تاخیر احتمالی در ارسال مرسولات توسط تیپاکس و پست ندارد.

مرسوله خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید:
تهران-خیابان ولیعصر-برج سپهر ساعی
کدپستی:1433894196

1- خریداران باید از درستی شماره تلفن‌ها، آدرس‌ها، پست الکترونیکی و یا اطلاعات دیگر ارائه شده در حساب کاربری خود حین ثبت سفارش اطمینان حاصل نمایند. هر گونه مسئولیت و یا ادعای ناشی از اطلاعات نادرست و یا منسوخ، فقط و فقط متوجه خود خریدار است.
2- فروشگاه کالادیوم در برابر ثبت نشدن خریدهای مشتریان به دلایلی مانند: اختلال در شبکه اینترنتی و یا اتمام شارژ اینترنت، مسئولیتی ندارد.

3- فروشگاه کالادیوم حق رد صلاحیت و عضویت هر خریداری که بخواهد سوء استفاده در خرید، اخلال در معامله و یا شیوه‌های نادرستی را در جهت ثبت سفارش و خرید محصول به کار گیرد،  برای خود محفوظ می‌داند.
4- متخصصین پشتیبانی فروشگاه کالادیوم ایرادات و مغایرت های اعلام شده توسط خریداران را بررسی و پس از تایید اقدام به  تعویض کالا خواهند کرد.

5-بدیهی است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبارفروشگاه کالادیوم می باشد. چناچه حین مراحل تست و بررسی کالا توسط متخصصین این فروشگاه، موجودی انبار کالای در حال تست، به اتمام برسد، بنا به انتخاب خریدار کالای مشابه دیگری جایگزین و یا وجه پرداختی کالای مرجوعی به حساب اعلام شده توسط خریدار برگردانده خواهد شد. (در صورت انتخاب کالا ی مشابه، چناچه تفاوت قیمتی مابین کالای جدید و کالای مرجوعی وجود داشته باشد، به خریدار اعلام خواهد شد و خریدار باید قبل ارسال کالا تفاوت قیمت اعلام شده را تسویه کند).

خرید کالا به منظور پذیرش تمامی شرایط فوق می باشد.

Not Register.