هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.

قوانین و ضوابط سایت

 

مشتریان محترم خواهشمند است موارد زیر را جهت استفاده هرچه بهتر از خدمات فروشگاه کالادیومکالادیوم به دقت مطالعه فرمایید.

قوانین پایه بر اساس سازگاری مابین سخت افزار و نرم افزار:

1- محصولات اندروید باکس بر اساس پردازنده مرکزی (CPU)، پردازنده گرافیکی (GPU) و همچنین حافظه ی ROM و RAM متفاوت از نظر سرعت پردازش و ظرفیت، تولید و ارائه می شوند، برخی از این محصولات که در تولید آن ها از پردازنده های مرکزی با قدرت پایین تر و یا حافظه ی کمتر استفاده شده است، به دلیل عدم سازگاری سخت افزار با حداقل نیاز برنامه ها برای اجرای درست، بعضی از اپ ها، بازی ها و برنامه های کاربردی که نیاز به پردازش محاسباتی و گرافیکی سنگین تر و یا حافظه ی بیشتر دارند را نصب و یا به درستی اجرا نمی کنند.

2- برخی از اپ ها، بازی ها و برنامه های کاربردی از ابتدا در کیفیت (DPI) مشخص و مناسب برای استفاده در گوشی های موبایل و یا تبلت ها طراحی می شوند که با کیفیت (DPI) مناسب برای نمایش در محصولات اندروید باکس بر روی صفحه نمایش های بزرگ مغایرت دارند و برای این منظور بهینه سازی و آماده ی عرضه نشده اند، بدیهی است که در این حالت تصویر مشاهده شده به صورت ناقص، کوچک و یا غیر قابل استفاده می باشد، همچنین ممکن است، برای نصب و اجرای درست به نسخه ی خاصی از سیستم عامل اندروید نیاز داشته باشند که چنانچه نسخه اندروید نصب شده روی محصول اندروید باکس متفاوت بوده و یا مغایرت داشته باشد، این دسته از برنامه ها نصب و اجرا نخواهند شد.

3- بدیهی است که سازگاری سخت افزاری و نرم افزاری مابین اندروید باکس های ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی کالادیوم و اپ ها، بازی ها و برنامه های کاربردی موجود در بازار به هیچ عنوان ضمانت نمی شود.

- در صورت بروز هر یک از موارد ذکر شده در بالا، فروشگاه اینترنتی کالادیوم هیچ گونه مسولیتی نخواهد داشت.

شرایط بازگردان کالا:

1- به علت وجود مغایرت در مشخصات و ظاهر محصول با اطلاعات موجود در وب سایت:

1-1 تصاویر محصولات به عنوان راهنما برای انتخاب کالا از نظر ظاهری، در سایت کالادیوم  قرار گرفته و ممکن است در برخی از جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشند.

2-1 در زمینه ی دانلود و استفاده از اپلیکیشن ها، برنامه های کاربردی و بازی های ارائه شده توسط گوگل پلی استور و یا تولید کنندگان محصولات، محدودیت های منطقه ای ممکن است اعمال شوند.

3-1 محتوای سایت کالادیوم از جمله: مشخصات و توضیحات ذکر شده برای کالاها، احتمال دارد در هر زمان بدون اطلاع  قبلی و پیرو سیاست های سازندگان محصولات، تغییر کند.

4-1 مشتری به استناد تفاوت ها، محدودیت ها و تغییرات عنوان شده در بالا، نمی تواند اعلام مغایرت کند. در صورت بروز مغایرتی به غیر از موارد ذکر شده در بالا، مشتری باید حداکثر ظرف مدت 24 ساعت پس از دریافت محصول، مغایرت را به خدمات پس از فروش سایت کالادیوم، از طریق ایمیل اعلام کند.

5-1 چنانچه مغایرت بدون بازکردن بسنه بندی دستگاه قابل مشاهده باشد به طور مثال رنگ و یا اطلاعات مندرج روی کالا، باید کالا در شرایط اولیه بدون باز کردن پلمپ آن به فروشگاه کالادیوم بازگردانده شود.
6-1 در صورتی که مغایرت بدون باز کردن کالا قابل مشاهده نباشد، لازم است جعبه محصول در شرایط اولیه نگهداری شود و از هرگونه مخدوش کردن آن ممانعت به عمل آید.

7-1 به روز رسانی سیستم عامل اندروید توسط گوگل و همچنین آپدیت های میان افزار (Firmware) و لانچرها، توسط تولید کنندگان محصولات، منتشر می شوند، بدیهی است که فروشگاه کالادیوم در مورد زمان و روش انتشار این گونه از به روز رسانی ها، هیچ گونه مسولیتی ندارد.

2- آسیب دیدگی بر اثر حمل ونقل:

1-2 بسته بندی کالا در فروشگاه کالادیوم با رعایت استاندارد های مربوطه انجام می شود و تحویل به هریک از شرکت های حمل و نقل به انتخاب مشتری انجام می شود، سپس شماره پیگیری مرسوله به مشتریان اعلام می گردد و این بدین معناست که بروز هرگونه آسیب در حین حمل و تحویل کالا بر عهده شرکت حمل کننده می باشد.
2-2 اگر هنگام تحویل کالا، خریدار متوجه آسیبی در کالا بشود می بایست از تحویل گرفتن مرسوله ممانعت به عمل آورد، تا برای بررسی به فروشگاه کالادیوم عودت داده شود، از خریداران خواهشمندیم که پیش از دریافت کالا و امضای برگه تحویل سفارش، محصول خود را به طور کامل بررسی کنند. با امضای برگه تحویل سفارش، بخش خدمات فروشگاه کالادیوم، قادر به پذیرفتن درخواست بازگشت کالا از سوی مشتری نیست.
3-2 کالای عودت داده شده توسط خریدار، پس از دریافت توسط متخصصین کنترل کیفیت فروشگاه کالادیوم بررسی و بعد از تأیید سلامت آن، بهای پرداختی‌ بین یک تا دو روزکاری به حساب اعلام شده از سوی خریدار بازگردانده خواهد شد.

- ثبت سفارش و خرید از فروشگاه اینترنتی کالادیوم توسط خریداران محترم، به منزله ی پذیرفتن تمامی قوانین و شرایط ذکر شده ی فوق می باشد.

- تمامی شرایط و قوانین ذکر شده، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد فورس ماژور (قوه قهریه)، فروشگاه اینترنتی کالادیوم هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
خریدار با پذیرش شرایط ذکر شده کافه خیارات ولو خیار غبن فاحش را از خود ساقط می کند.

Not Register.