هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.

درباره ما

درباره ما

روزگاری نه چندان دور تلویزیون را جعبه ی جادو لقب دادند، امروز شاید بهتر باشد اندروید باکس ها را جعبه ی جادو بنامیم. باکس های کوچکی که دل بزرگی دارند، با تمام کوچک بودنشان، قابلیت های شگفت انگیزی ارائه می دهند، اندروید باکس ها تنها برای هوشمند ساختن تلویزیون ها متولد نشدن، این دوست داشتنی های کوچک با کمک سیستم عامل اندروید گوگل، یک مینی کامپیوتر شخصی هستند که بسیاری از نیازهای کاربر را برآورده می کنند، از تماشای آنلاین محتوای ویدیویی تا انجام بازی های گرافیکی جذاب و کاربری اداری و تخصصی و بسیاری دیگر که مجال گفتنش در این مقاله نمی گنجد.

باری، تیم تخصصی فروشگاه اینترنتی کالادیوم تجربه ی سالهای متمادی تحقیق و کار بر روی محصولات مربوط به صدا و تصویر را در راستای انتخاب، بررسی و ارائه اندروید باکس ها به کار گرفت تا بتواند گستره متنوعی از این گونه محصولات را عرضه کند.

فروشگاه اینترنتی کالادیوم با ارائه گونه های مختلف اندروید باکس ها، ماوس و کیبورد هوشمند و سایر لوازم جانبی تجربه ی خریدی آسان و دلچسب را فراهم کرده است.

ما تمام دانسته های خودمان را با تلاشی دو چندان به کار گرفتیم تا از سراسر دنیا بهترین اندروید باکس ها را برای شما گرد آوری کنیم، افتخار ما این است که از میان بی شمار محصولات دنیای دیجیتال، تنها بر روی یک گونه از این محصولات که همان اندروید باکس می باشد، متمرکز شدیم، تحقیق کردیم، تست و بررسی نمودیم، تا آن جا که در ذهنمان بارها گفتیم: یک ده آباد، به از صد شهر خراب!

وقتی از خالق رمان (صد سال تنهایی) گابریل گارسیا مارکز، پرسیدند: خودش مهم ‌ترین دلیل موفقیتش را در چه می‌داند؟ پاسخش این بود که: من به ‌دلیل کتاب‌ها و داستان‌هایی که ننوشتم، دور ریختم و چاپ نکردم، موفق شدم!

دیگر صحبت در مورد خودمان کافی است، بگذارید در مورد شما صحبت کنیم:

فروشگاه اینترنتی کالادیوم، اطلاعات کاملی را از هر محصول برای انجام یک خرید آسان و دلچسب با نگاهی ویژه به صرفه جویی در زمان و هزینه پرداختی توسط شما به صورت آنلاین منتشر کرده تا با آسودگی خاطر و اطمینان کامل برای بهره مندی از خدمات ارائه شده به سایت کالادیوم سری بزنید، از گستره متنوع محصولات بازدید کنید و در نهایت خرید خود را ثبت و در سریعترین زمان ممکن، در هر کجای این خاک پر گهر ایران زمین که باشید، تحویل بگیرید.

هدف سایت کالادیوم رسیدن به  نهایت رضایت شما می باشد و بس. چنان که در راستای این هدف تمام توان وتلاش خودمان را برای ارائه محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب به کار گرفتیم.

تیم تخصصی فروشگاه اینترنتی کالادیوم برای پاسخگویی و مشاوره فنی پیش از خرید محصول، چشم انتظار تماس شما همیشه و هنوز خواهد بود.

صاحب امتیاز: داود کیوان تخت فولادی

Not Register.