درباره ما

سبد مقایسه (0)

مقایسه
سبد خالی است

درباره ما


 
با توجه به اینکه با پیشرفت علم و تکنولوژی، خرید اینترنتی انواع و اقسام کالا از جمله کالای الکترونیکی، به سادگی میسر شده است فروشگاه تخصصی کالای دیجیتال کالادیوم نیز،با بهره گیری از تجارب چندین ساله مدیران خود در حوزه تولید و واردات و عرضه محصولات صوت و تصویرو رایانه ای ،با عرضه محصولات دیجیتال از جمله انواع گیرنده های دیجیتال و سایر لوازم صوتی وتصویری یک خرید راحت را برای مشتریان فراهم آورده است.در کالادیوم با بهره گیری از علم روز دنیا و اطلاعات کامل از هر محصول یک خرید کاملا منطقی و مقرون به صرفه را برای شما ممکن کرده است.
مشتریان برای استفاده ازاین خدمات یا کالاها می توانند با مراجعه به کالادیوم سفارش خود را ثبت کنند و حتی هزینه خدمات یا کالاها را به صورت آنلاین پرداخت نمایند.

مهم ترین مزیت فروشگاه اینترنتی کالادیوم بررسی و فروش تخصصی کالاهای عرضه شده به همراه گارانتی معتبرو در سریع ترین زمان ممکن می باشد . مشتری از هر موقعیت جغرافیایی در هر زمان ممکن با دسترسی به اینترنت می تواند وارد سایت کالادیوم شود و از آن خرید نماید.تجارت الکترونیک برای مشتریان فرصت انتخاب راحت تر و دقیق تر، و برای تجار، تجارتی با سطح مشتری بیشتر را به ارمغان می آورد.


مزایای خرید از کالادیوم

۱-خریداران می توانند در هرموقع از شبانه روز اقدام به خرید نمایند حتی روزهای تعطیل و ساعات نیمه شب و برای این کار لزومی به بیرون رفتن از خانه و تحمل ترافیک سنگین و آلودگی هوا وجود ندارد.
۲-در وقت خریداران صرفه جویی می شود و نیازی به تحمل صف های طویل بانک برای انجام عملیات بانکی مورد نیاز خرید نیز وجود ندارد.
 
 
ویژگی های فروشگاه اینترنتی کالادیوم
۱. کالا:
ویژگی کالادیوم در رابطه با کالای مورد عرضه در آن شامل خصوصیات مرتبط به کالا مانند طبقه بندی ، تنوع و اطلاعات است. در این فروشگاه با طبقه بندی کالا، رضایت مشتری را افزایش داده ایم.
 ۲. خدمت به مشتریان:
خدمت به مشتری شامل مواردی نظیر ، خدمات کارکنان فروش برای انتخاب کالا ، پاسخ به سؤالات مشتریان، کمک در انتخاب کالا، خدمات رایگان، پاسخ در مورد انتقال و هزینه حمل و نقل و تخفیفات کالا را در بر می گیرد.
۳. متقاعد کردن و راهنمایی:
کالادیوم با طراحی یک سیستم ارتباطی با مشتری هزینه مصرف کنندگان را در جستجو و زمان مورد نیاز برای پردازش اطلاعات کاهش می دهد و این امر باعث می شود تا زمان مورد نیاز برای انتخاب و خرید به حداقل برسد. خرید از کالادیوم مطلوب و رضایت بخش است چرا که دارای سرعت بالا و دسترسی ساده می باشد.
۴. ایمنی:
کالادیوم سیاست حفاظت شخصی و خصوصی را اعمال و ایمنی مبادلات را تضمین می کنند.
 


 
در حال بارگذاری ...